Corona update: Tennispark gesloten!

15 maart 2020


Beste Leden,  

Het kabinet neemt verregaande maatregelen in de strijd tegen het coronavirus. Ook scholen, horeca en sportclubs moeten dicht om verspreiding van het virus tegen te gaan. De maatregelen zijn ingegaan vanaf vandaag 18.00 uur en gelden t/m 6 april. De KNLTB heeft daarom een oproep gedaan aan alle tennisverenigingen om alle activiteiten te staken en alle tennisparken en clubhuizen te sluiten. Hieronder vallen ook trainingen en vrij tennissen. TC Sint-Annaland zal hieraan gehoor geven en communiceren dit dan ook als zodanig naar onze leden.  

Wij volgen het advies en de richtlijnen die vanmiddag zijn afgegeven en sluiten ons aan bij de oproep van NOC*NSF & KNLTB. Dit houdt ook in dat de volgende evenementen niet doorgaan op onze vereniging:

  • Vrijwilligersavond Vrijdag 27 Maart (deze was nog niet officieel gecommuniceerd);
  • De eerste 2 speeldagen van de KNLTB Voorjaarscompetitie (28 maart & 4 April)

Zie voor meer informatie en artikelen:

Wij zullen jullie op de hoogte houden van verdere ontwikkelingen. Voor vragen kun je terecht bij 1 van de bestuursleden of via [email protected]

Sportieve groet,

Bestuur TC Sint Annaland

Nieuwscategorieën Algemeen


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 12799055

TC Sint-Annaland

Dorpsweg 1
4697RG Sint-Annaland